Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут філології шляхом поділу та створено:

- ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ, КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА

- ФАКУЛЬТЕТ РОМАНО-ГЕРМАНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ

- ФАКУЛЬТЕТ СХІДНИХ МОВ

Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

Календар подій

VI Всеукраїнська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА І МОВОЗНАВСТВА»

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

Інститут філології

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених

VI Всеукраїнська науково-практична конференція

«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА І МОВОЗНАВСТВА»

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ, МАГІСТРАНТИ, АСПІРАНТИ ТА МОЛОДІ ВЧЕНІ!

Запрошуємо Вас 18 листопада 2021 року взяти участь

у Всеукраїнській науково-практичній конференції

«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА І МОВОЗНАВСТВА»

Проблематика конференції:

• Історико-культурні параметри творчості українських письменників.
  • Стильове розмаїття української та світової прози.
  • Генологія літератури: взаємовпливи та еволюція.
  • Різноаспектні проблеми функціювання української мови.
  • Сучасна теоретична лінгвістика.
  • Актуальні питання прикладної лінгвістики.
  • Міжкультурна комунікація: лінгвістика, переклад, методика викладання іноземних мов.
  • Методика викладання мови та літератури в сучасних умовах інформатизації освіти.

Формат проведення конференції: дистанційно на платформі Zoom.

Порядок конференції:

Пленарне засідання              10:00 – 12:00

Робота секцій                         13:00 – 15:30

Робочі мови конференції: українська, англійська.

У рамках конференції заплановано роботу літературознавчої, лінгвістичної, перекладознавчої та методичної секцій.

УВАГА! Конференція не передбачає заочної участі. Учасники заходу отримають електронні сертифікат та програму конференції.

Учасники конференції матимуть можливість опублікувати статті у фахових виданнях Університету: «Літературний процес: методологія, імена, тенденції», «Синопсис: текст, контекст, медіа», збірнику наукових праць «Studia Philologica», електронних збірниках «Наукові доробки магістрантів Інституту філології», «Наукові доробки студентів Інституту філології».

Вартість участі у конференції

Оргвнесок – 100 грн для аспірантів і молодих учених, 60 грн для магістрантів та студентів (передбачає часткове покриття витрат на проведення конференції, зокрема виготовлення програми конференції, електронних сертифікатів учасників, технічний супровід заходу тощо).

Кошти переказувати на рахунок Київського університету імені Бориса Грінченка – код ЄДРПОУ 02136554, Р/р №UA038201720314211007201048659, Держказначейська служба України м. Київ, код банку 820172 з позначкою «Оргвнесок на проведення конференції».

Умови друку статей визначені для кожного журналу.

Детальна інформація:

«Літературний процес: методологія, імена, тенденції»

(https://litp.kubg.edu.ua/index.php/journal)

«Синопсис: текст, контекст, медіа»

(https://synopsis.kubg.edu.ua/index.php/synopsis)

«Studia Philologica» (https://studiap.kubg.edu.ua/index.php/journal)

«Наукові доробки магістрантів Інституту філології»

(http://masters.kubg.edu.ua/index.php/if/issue/view/27#.YXEoVdLP2Un)

«Наукові доробки студентів Інституту філології»

(http://ndsif.kubg.edu.ua/index.php/journal#.YXEofNLP2Um).

Друк статей в електронних збірниках «Наукові доробки магістрантів Інституту філології», «Наукові доробки студентів Інституту філології» для студентів Київського університету імені Бориса Грінченка – безкоштовний. Для студентів інших освітніх закладів – вартість публікації становить 10 грн за сторінку.

Для участі у конференції

Просимо до 12 листопада 2021 р. на електронну адресу оргкомітету конференції (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) подати такі документи:

• Реєстраційну форму учасника конференції (назва файла «Прізвище автора_заявка»).
  • Відскановану електронну копію квитанції про сплату оргвнеску (назва файла «Прізвище автора_оргвнесок»).
  • Електронний варіант статті (файл, названий прізвищем автора і збережений удвох форматах – doc. та rtf., назва файла «Прізвище автора_стаття»). За умови друку в електронних збірниках «Наукові доробки магістрантів Інституту філології», «Наукові доробки студентів Інституту філології».
  • Учасникам, які не мають наукового ступеня, необхідно надати рецензію наукового керівника на запропонований до друку матеріал або витяг із протоколу засідання кафедри з рекомендацією статті до друку (назва файлу «Прізвище автора_рецензія»).

*Тема листа «Конференція_молодих_учених».

УВАГА! Оргкомітет залишає за собою право відхиляти доповіді та статті, які не відповідають зазначеним вимогам, тематиці конференції і не містять наукової новизни.

Автори несуть відповідальність за точність викладених фактів, цитат і покликань, а також за дотримання авторських прав.

КОНТАКТИ:

Адреса оргкомітету: Київ, вул. М. Тимошенка, 13-б, каб. 312-А.

Координатори:

Овсієнко Людмила Миколаївна, заступник директора Інституту філології з наукової роботи, доктор педагогічних наук.

Довідки за телефоном: (066) 641-73-61.

Джиджора Ніна Миколаївна, голова наукового товариства САДМВ Інституту філології

Довідки за телефоном: (066) 191-33-23