Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут філології шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ, КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА


- ФАКУЛЬТЕТ РОМАНО-ГЕРМАНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ


- ФАКУЛЬТЕТ СХІДНИХ МОВ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Історія Інституту

  Інститут філології Київського університету імені Бориса Грінченка бере початок з 2002 року, коли почав функціонувати філологічний факультет Київського міського педагогічного університету імені Б. Д. Грінченка. У січні 2008 року філологічний факультет було реорганізовано в Гуманітарний інститут, який доєднав до себе соціально-гуманітарний факультет і спеціальність «Фізичне виховання».

  У липні 2016 року на підставі рішення Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка Гуманітарний інститут шляхом поділу було трансформовано на кілька структурних підрозділів: Інститут філології, Інститут журналістики, Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту.

  За час існування Інституту філологічну спільноту очолювали відомі вчені – доктор педагогічних наук, професор Караман С.О., заслужений працівник освіти України, кандидат філологічних наук, професор Ковбасенко Ю.І., доктор філологічних наук, професор Бондарева О.Є., доктор філологічних наук, професор Єременко О.В. Із березня 2019 року Інститут філології очолює доктор філологічних наук, професор Руснак І.Є.

  Місія Інституту філології як структурного підрозділу Київського університету імені Бориса Грінченка – сприяти кожному в цілісному розвитку і лідерському становленні, служити людині, громаді, суспільству.