Тиждень італійської мови в Іституті філології

В рамках XIX Тижня італійської мови у світі 28 жовтня 2019 року відбулася відкрита лекція доцента кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства та кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Вдовиченко В.А. на тему "Регіональні інформаційні агенції Європи". Тематика лекції була присвячена італійським інформаційним агенціям ANSA та La Presse.

Із відеозверненням до студентів та викладачів Інституту філології та Факультету права та міжнародних відносин під час лекції виступили: Франческо де Філіппо, головний редактор інформагенції ANSA у м. Трієсті; Бенедетта далла Ровере  - редактор-кореспондент інформагенції LaPresse у м. Мілані.

До лекції були залучені студенти та викладачіІнституту філології(проф. Дель Гаудіо С.,  доц. Звєрєва М.А., викладачі  Кушнір А.О. та Бахтіна А.О.) та Факультету права та міжнародних відносин (заступник декана з науково – педагогічної та соціально – гуманітарної роботи Баранова Н.В., завідувач кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Жалоба І.В.).