Вітаємо студентку Інституту філології Марію Надвернюк з перемогою в конкурсі молодих перекладачів

У березні 2020 року кафедра англійської філології і перекладу факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету в рамках ІІІ Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація» провела щорічний Міжвузівський конкурс молодих перекладачів.

У конкурсі взяв участь 21 студент з семи закладів вищої освіти України, зокрема і з Київського університету імені Бориса Грінченка.

Поважне журі високо оцінило перекладацький хист Марії Надвернюк, студентки, яка здобуває освіту в Інституті філології за програмою «Переклад». Марія продемонструвала високий рівень володіння фахом і виборола ІІ місце в конкурсі, який проходив у складних умовах карантину.

Вітаємо талановиту перекладачку! Зичимо подальших успіхів у обраній професійній царині!