Участь фахівців Інституту філології в роботі Міжнародної онлайн-конференції "Теоретичні та прикладні аспекти дистанційного навчання"

12-13 жовтня 2020 року відбулася міжнародна онлайн-конференція #DLCC2020 ("Теоретичні та прикладні аспекти дистанційного навчання") - один з найбільших в Європі традиційних форумів з проблем цифрових та електронних технологій у навчанні. Серед доповідачів були фахівці з таких країн, як: Іспанія, Португалія, Австралія, Велика Британія, Польша, Україна, Чехія, Словаччина, Болгарія. Київський університет імені Бориса Грінченко виступає співорганізатором заходу.
     Цього року особливо актуальними стали доповіді та обговорення міжнародних експертів та практиків щодо застосування теоретичних напрацювать та емпіричних спостережень у галузі онлайн-навчання в екстримальних умовах карантинних обмежень.
     Інститут Філології (
Institute of Philology of Borys Grinchenko Kyiv University
) представили на конференції кафедра романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства та кафедра східних мов та перекладу. Під час мультидисциплінарного дослідження було проаналізовано та випрацювано протокол ефективності застосування цифрових технологій для трансофрмації процедури комплексного кваліфікаційного оцінювання фахівців з європейських та східних мов з урахуванням широкого спектру вимог: ритуалізована процедура проведення підсумкової атестації; оцінка сформаваності мовних та мовелннєвих навичок відповідно до типу мовних систем і виду мовлення; рівень та виклики цифрової грамотності всіх учасників процесу атестації; вимоги до застосування різного типу м'яких навичок відповідно до типу дій з цифровими інструментами у реграментованому контексті. Окремо було проведено апробацію методу оцінки ефекривності використання цифрових інструментів у навчальній діяльності для фахівців гуманітарного профілю (іноземні мови), теоретична основа якого була розроблена в межах дії міжнародного Рамкового проєкту Європейської Комісії IRNet.