Конкурс соціальних проєктів студентських груп

Напередодні Дня Гідності та Свободи Інститут філології провів конкурс соціальних проєктів студентських груп. Захід був спрямований на об’єднання соціально активної молоді для вирішення важливих для суспільства питань.

У конкурсі брали участь 14 команд Інституту, які запропонували актуальні проєкти, зокрема «TolerantGrinch», «G&M», «Жести допомоги», «Ніхао Китай! 你好中国», «Так – самовдосконаленню!», «Сайт «Easy Chinese», «Grinchenko_school», «Students_area», «Лінгвістичні вечорниці», «Популяризація української мови», «S L O V O», «Стоп Булінг!», «Еко – мережі».

До складу журі конкурсу увійшли Людмила Петрухан-Щербакова – заступник декана Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, тренер Тренінгового центру «YES», фасилітатор за програмою «Активні громадяни»; Надія Говорун – викладач кафедри германської філології Інституту філології, тренер-експерт Всеукраїнської громадської організації «Поруч»; Андрій Козачук – старший викладач кафедри англійської філології та перекладу Інституту філології, перекладач, письменник.

Партнерами конкурсу виступив Київський обласний молодіжний центр, який реалізує програму «Активні громадяни» від Британської Ради.

Невимушена атмосфера, творча енергія драйв супроводжували конкурс, переможцями якого стали такі команди:

І місце – команда групи ФУб-2-20-4.0д з проєктом «Стоп Булінг!»;

ІІ місце – команда групи ФІСб-2-20-4.0д з проєктом «Жести допомоги»;

ІІІ місце – команда групи ФУб-2-20-4.0д з проєктом «Популяризація української мови».

Вітаємо переможців і бажаємо успішної реалізації представлених проєктів!