Вітаємо переможців Національного конкурсу художнього перекладу поетів Канади

     20 листопада відбулася онлайн-зустріч переможців Національного конкурсу художнього перекладу поетів Канади з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні, пані Ларисою Ґаладзою. Організований конкурс Асоціацією викладачів французької мови України та Посольством Канади в Україні з нагоди року Франкофонії-2020.

Студенти І курсу Інституту філології запропонували до розгляду поважного журі переклади українською мовою поезії сучасних канадських письменників Денізи Дезотель та Френсіса Каталано.

     За результатами розгляду шановним журі конкурсних робіт студентки Інституту філології Крсек Дар’я та Ізвекова Єлизавета здобули ІІІ місце у перекладацькому змаганні, а Доценко Марія нагороджена заохочувальною відзнакою. Під час зустрічі з пані Амбасадоркою та канадськими письменниками, чиї твори зазвучали завдяки конкурсу українською мовою, студентки розповіли про свій досвід художнього перекладу, труднощі й виклики роботи з канадським варіантом французької мови.

     Вітаємо з перемогою наших студенток та творчого лідера Майстерні поетичного перекладу доцента кафедри романської філології та перекладу Людмилу Ананьєву!  

123