Грінченківці відзначені премією Надзвичайного та Повноважного Посла Китайської Народної Республіки в Україні

     16 грудня 2020 року Надзвичайний та Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні пан Фань Сяньжун відзначив преміями викладачів та студентів  китаєзнавців.

     За вагомий особистий внесок у розвиток теорії та методики викладання китайської мови в Україні премію Надзвичайного та Повноважного Посла Китайської Народної Республіки в Україні отримав кандидат філологічних наук доцент кафедри східних мов та перекладу Інституту філології Дмитро Москальов. Надзвичайний та Повноважний Посол також відзначив успіхи в опануванні китайської мови студенток Інституту філології Олену Гендзьору та Маргарита Постолюк.

     Щиро вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів у популяризації китайської мови, літератури й культури та їх вивченні!

     Премія Надзвичайного та Повноважного Посла Китайської Народної Республіки в Україні для найкращих викладачів китайської мови та студентів, що вивчають китайську мову, започаткована 2019 року. Минулого року премією були відзначені завідувач кафедри східних мов та перекладу, президент Української асоціації викладачів китайської мови Іван Семеніст і старший викладач кафедри східних мов та перекладу Ярослав Щербаков.

1234