Подяка грінченківцям від Надзвичайного та Повноважного Посла Аргентинської Республіки в Україні

     Надзвичайний та Повноважний Посол Аргентинської Республіки в Україні пані Елена Летісія Мікусінскі висловила щиру подяку грінченківцям за підтримку в організації онлайн-семінару  "Розповіді про життя і творчість Хорхе Луїса Борхеса"  та сподівання на продовження плідної співпраці.  
     Міжнародний онлайн-семінар, співорганізатором якого виступив Київський університету імені Бориса Грінченка, відбувся 15 вересня 2020 року з ініціативи Амбасади Аргентинської Республіки. Учасників привітала Повноважний Посол Аргентинської Республіки в Україні Елена Летісія Мікусінскі. Про сім'ю та роки навчання Борхеса, усвідомлення літературного покликання і те, як народжувалися його твори, розповіла учасникам семінару Голова Міжнародного Фонду Хорхе Луїса Борхеса професор Марія Кодама. Модератором заходу був провідний перекладач творчого доробку Х.Л. Борхеса Сергій Юхимович Борщевський. 
     Завідувач кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства  Русудан Махачашвілі представила місце доробку Хорхе Луїса Борхеса у підготовці філологів-іспаністів. У велелюдному заході взяли участь понад 200 осіб, серед яких були і близько 100 грінченківців: фахівців іспанського відділення кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства, аспірантів, студентів. 
 
 

Подяка семінар