Наукове товариство студентів, магістрантів, аспірантів та молодих вчених Інституту філології пропагує академічну доброчесність

1 березня 2021 року відбувся перший із серії заходів з академічної доброчесності, організованих Науковим товариством студентів, магістрантів, аспірантів і молодих вчених Інституту філології,  онлайн-вебінар «Живи доброчесно!».

Метою заходу стало ознайомлення студентів з принципами академічної доброчесності. Спікери заходу (координатор «Школи академічної доброчесності» Оксана Шахова, професор Русудан Махачашвілі, провідний бібліограф сектору наукової обробки та каталогізації документів Бібліотеки Сніжана Гузенко) та студенти Інституту філології говорили про плагіат і методи запобігання йому, про списування, цитування, оформлення посилань та інші проблеми, пов'язані з дотриманням академічної доброчесності в освітньому процесі під час наукових досліджень.

Модерувала захід голова  Наукового товариства студентів, магістрантів, аспірантів та молодих вчених Інституту філології Ніна Джиджора.