Урочиста церемонія відзначення переможців і учасників інтерактивного конкурсу «Інститут безмежних можливостей»

      17 березня 2021 року в День Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася урочиста церемонія відзначення переможців і учасників інтерактивного конкурсу «Інститут безмежних можливостей».

      Мета конкурсу – популяризація Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка серед абітурієнтів, виявлення обдарованих особистостей серед студентів і викладачів, активізація розвитку корпоративної культури суб’єктів освітнього процесу Інституту філології.

      42 студенти і викладачі Інституту філології представили 8 відеороликів із популяризації Інституту філології.

      Члени журі у складі: Жигун С.В., доктора філологічних наук, доцента кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства; Козачука А.М. – кандидата філологічних наук, старшого викладача кафедри англійської філології та перекладу; Сверщкової А. – студентки 2 курсу, члена студентської ради Інституту філології визначили переможців конкурсу.

 

     Диплом І ступеня:

Сад Анна Олегівна, студентка групи ФУб-1-19-4.0д.

 

    Диплом ІІ ступеня:

Команда кафедри германської філології (Гайдаш Анна Владиславівна,  Порошина Валентина Дмитрівна,Городілова Тетяна Миколаївна, Куїч Поліна Дмитрівна, Антонова Анна Олександрівна, Каполіченко Ганна Вікторівна, Шимков Назар Сергійович, Веселовська Ірина Вадимівна, Свириденко Дар’я Олександрівна, Румянцев Владислав Михайлович, Федоренко Надія Сергіївна, Хворостяна Юлія Артемівна, Каяфюк Марія Геннадіївна).

 

    Диплом ІІІ ступеня:

Команда групи ФУб-1-20-4.0д (Ковальська Вікторія Ярославівна, Резнік Анастасія Петрівна, Мамот Олександра Сергіївна, Герасименко Денис  Віталійович, Крилова Марія Ігорівна, Кравченко Олена Григорівна, Коханевич Марія Василівна, Улізько Наталія Владиславівна, Чумак Аліна Олександрівна, Онисько Ангеліна Олександрівна, Петренко Марія Олександрівна).

 

   Диплом у номінаці «Художній хист»:

Команда групи ФІСб-1-20-4.0д (Шканова Анастасія Михайлівна, Рубан Єлизавета Олександрівна, Лук'яненко Світлана Вікторівна, Радченко Олена Сергіївна, Кунатовська Єлизавета Михайлівна).

 

   Диплом у номінації «Найунікальніша реклама»:

Бекетова Анастасія Ігорівна, група ФКб-1-20-4.0д.

 

   Диплом у номінації «Акторська майстерність»:

Курдель Єлизавета Петрівна, група ФКб-1-20-4.0д.

 

   Диплом у номінації «Естетичний смак»:

Команда групи ФУб-2-20-4.0д (Бровченко Вероніка Ігорівна, Барон Маргарита В'ячеславівна, Жмура Софія Василівна, Свириденко Софія Насібовна, Мартинюк Вікторія Сергіївна, Антоненко Тетяна Ігорівна, Хряпа Дарія Станіславівна, Єрмакова Ольга Іванівна).

 

   Диплом у номінації «Креативна ідея»:

Нікуліна Ярослава Сергіївна, група Фуб-2-19-4.0д.

 

Вітаємо переможців!!!

1234567