Вітаємо студентів-грінченківців з успішним завершенням навчання за програмою PROFLE+

9 студентів Київського університету імені Бориса Грінченка успішно завершили навчання за програмою PROFLE+, розробленою Міжнародним центром педагогічних досліджень (CIEP) та Національним центром дистанційної освіти Франції (CNED) для покращення дидактичних та методичних навичок викладання французької мови як іноземної.
       Група грінченківців була найбільшою у 2020-2021 навчальному році, що свідчить про високий рівень зацікавленості та мотивацію до вивчення французькою мови. Міжнародним акредитованим тьютором програми від Київського університету імені Бориса Грінченка є доцент кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Девос Анастасія Олександрівна, яка пройшла спеціальне навчання від розробників Програми PROFLE+ за підтримки Амбасади Франції в Україні у березні 2020 року та підтримує і курує студентами у навчанні за цією методикою.