Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Романські мови, методика викладання романо-германських мов, романо-германські літератури»!

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Романські мови, методика викладання романо-германських мов, романо-германські літератури», який відбувся 15 квітня 2021 р. у Київському національному лінгвістичному університеті, диплом ІІІ ступеня отримала студентка V курсу Інституту філології Боцман Анна Василівна.

Вітаємо переможницю та наукового керівника Харченко Тетяну Гадульзянівну, доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Інституту філології.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!