Вітаємо завідувача кафедри германської філології Гайдаш Анну Владиславівну з отриманням диплома доктора філологічних наук!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 15 квітня № 420 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 15 квітня 2021 року» завідувачеві кафедри германської філології Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка Гайдаш Анні Владиславівні  присвоєний науковий ступінь доктора філологічних наук за спеціальністю 10.01.04 «Література зарубіжних країн».

Сердечно вітаємо Анну Владиславівну! Зичимо міцного здоров'я, подальшого наукового зростання, творчої реалізації, радості від наукової роботи та задоволення від її результатів!