Онлайн майстер-клас «Святкування Великодня в Україні й англомовних країнах. Великодні традиції»

23 квітня 2021 року у рамках реалізації соціального проєкту «З Києвом і для Києва» кафедра германської філології та кафедра української мови Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка провела онлайн майстер-клас «Святкування Великодня в Україні й англомовних країнах. Великодні традиції». Автори і модератори заходу –старший викладач кафедри германської філології Порошина В. Д., старший викладач кафедри германської філології Говорун Н. В., викладач кафедри української мови Горохова Т. О.

Під час онлайн-зустрічі учасники ознайомилися зі звичаями, традиціями святкування Великодня у Великій Британії, англомовних країнах, на Західній Україні, брали участь у вікторині, вчилися розпису писанок.