Зустріч-нагородження переможців та дипломантів ХІІІ Відкритого конкурсу читців «Із Янголом на плечі…»

      24 квітня 2021 року відбулась зустріч-нагородження переможців та дипломантів ХІІІ Відкритого конкурсу читців «Із Янголом на плечі…», який був присвячений 150-річчю від дня народження Лесі Українки.  Цьогоріч у конкурсі взяло участь 111 учнів та учениць 9-11 класів  Києва та Київської області.

      Мистецький конкурс  був організований та проведений кафедрою української літератури, компаративістики і грінченкознавства Інституту філології. У зв’язку з епідеміологічною ситуацією конкурс відбувався  дистанційно, формою участі було надання відеозапису декламації творів Лесі Українки,  міні-вистав /перформансів за творами ювілярки. Учнівські виступи оцінювало  журі у складі Бровко О.О. (голова журі), Євтушенко С.О., Луцюка М.В., Сінченка О.Д. та багаторічного друга нашого конкурсу, відомого актора театру, кіно та дубляжу Юрія Коваленка (Доктор Звук). Традиційно для оцінювання виступів ми залучаємо і студентське журі, цьогоріч це були студентки І та ІІІ курсів Маргарита Барон, Віта Макарова та Сайко Анастасія.  Ведучою зустрічі-нагородження була Наталія Олексіївна Блохіна, яка є незмінною організаторкою та натхненницею конкурсу уже 13 років поспіль.

      Ми сердечно дякуємо усім учасникам та учасницям, їхнім наставникам та вчителям – завдяки Вашим голосам  поетичне слово Лесі Українки набуло витонченого, емоційно насиченого, образного звучання. І дозволимо собі процитувати звернення до учасників та учасниць конкурсу Юрія Коваленка: «Школярі, Ви надзвичайно талановиті і справжні патріоти нашої держави. Передивляючись Ваші відео, хотілось поставити Вам усім найвищий бал, бо інколи головне не перемога, а створення спільноти небайдужих».

 

Переможці конкурсу.

9 клас

І місце

Власова Аліна, Український Гуманітарний ліцей КНУ імені Тараса Шевченка (Київ)

ІІ місце

Халіманенко Дар’я, Будинок дитячої та юнацької творчості Голосіївського району міста Києва

Хангану Світлана, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 73 з поглибленим вивченням української мови, літератури та українознавства (Київ)

ІІІ місце

Оніщук Вероніка, Будинок дитячої та юнацької творчості Голосіївського району міста Києва

Супруненко Валентина, Гімназія №315 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов (Київ)

Шульмейстер Марія, Український Гуманітарний ліцей КНУ імені Тараса Шевченка (Київ)

Ярошенко Софія, Український Гуманітарний ліцей КНУ імені Тараса Шевченка (Київ)

 

10 клас

І місце

Демченко Надія, Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 (Київська область)

ІІ місце

Ренська Алла, Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Київ)

Остапець Карина Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 (Київська область)

ІІІ місце

Мельник Поліна, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 (Київська область)

Буракова Марія, Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Київ)

Шишова Аліна, СЗШ №300 (Київ)

 

11 клас

І місце

Бондарчук Анастасія, СЗШ №242 (Київ)

ІІ місце

Глухоманюк Марія, Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Артьомова Валерія, Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

ІІІ місце

Мірошніченко Олександра, Калитянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Полегенько Маргарита, Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 4

Герасько Анастасія, БНВО "Перша Білоцерківська гімназія-школа І ступеня"

 

Театральні виступи

І місце

Компанець Катерина та Радзієвська Анна (СЗШ №242 м.Київ)

ІІ місце

 Комарова Кіра та Горох Еммануїл (СЗШ №242 м.Київ)

ІІІ місце

Афтанакі Нейтон та Панько Анна (Центр позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді "Соняшник" Білоцерківської міської ради Київської області)

 

Групова поетична декламація

І місце

Коваль Софія, Сиваш Єлизавета, Чередниченко Дар’я, Вах Оксана, Яковенко Анна (Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка)

ІІ місце

Толпигина Поліна та Сищенко Олена (Будинок дитячої та юнацької творчості Голосіївського району, Спеціалізована школа №85 міста Києва)

ІІІ місце

Тригуб Вікторія, Бублик Евеліна та Кошкіна Ольга (Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка)

6123457