Київський університет імені Борис Грінченка виграв міжнародний грант «Gender-ing ELT: International perspectives, practices, policies»

У квітні 2021 року Київський університет імені Бориса Грінченка виграв міжнародний грант ООН «Gender-ing ELT: International perspectives, practices, policies», зорієнтований на реальні напрацювання в галузі сталого розвитку Організації Об'єднаних Націй з гендерної рівності. Метою проєкту є дослідження гендерних викликів у викладанні англійської мови в умовах інклюзивності й рівного доступу. 10 країн-партнерів на чолі з Британською Радою приступають до співпраці й досліджень, які триватимуть упродовж 2021-2022 рр. Україну в цьому проєкті представлятиме професор кафедри англійської філології та перекладу Інституту філології Ганна Вадимівна Чеснокова.

Зичимо наснаги, цікавої та плідної роботи Ганні Вадимівні та її колегам!