Фестиваль науки - 2021: Онлайн-лекція професора кафедри германської філології доктора філологічних наук Олександра Колесника «A plague o' both your houses! ©: інтегративний аналіз вербальних репрезентацій концепту ХВОРОБА!»

11 травня 2021 року в рамках Фестивалю науки відбулася онлайн-лекція професора кафедри германської філології доктора філологічних наук Олександра Колесника «A plague o' both your houses! ©: інтегративний аналіз вербальних репрезентацій концепту ХВОРОБА!»

Студенти й аспіранти Інституту філології мали чудову нагоду поспілкуватися з мовні засоби, що вербалізують концепт ХВОРОБА, з позицій міфосеміотики та лінгвоуніверсології (етимології, лінгвокультурні особливості, лінгвокогнітивне підгрунтя, функціонування у дискурсі тощо).