Фестиваль науки – 2021: Онлайн круглий стіл «Сходознавство в Україні: актуальний стан та перспективи розвитку»

19 травня 2021 року в рамках Фестивалю науки в Інституті філології відбувся круглий стіл "Сходознавство в Україні: актуальний стан та перспективи розвитку"

На заході студенти кафедри східних мов та перекладу представили свої розробки з актуальних питань східних мов та літератур, а також методики їх викладання.  Яскравими були наукові розвідки літературознавчого характеру, зокрема "Образ Пекіну та його мешканців у творчій спадщині Лао Ше", "Неокайдан як відображення японської міфологічної свідомості в епоху глобалізації”. Палку дискусію викликала доповідь з методики навчання східних мов на тему "Організація дистанційного вивчення японської мови у вищому навчальному закладі на базі сучасних месенджерів”. Також варто відзначити унікальні наукові розробки студентів з історичної лінгвістики та фразеології китайської мови.

Круглий стіл пройшов цікаво та змістовно, а студенти отримали чудову нагоду апробувати свої наукові теми перед захистом дипломних робіт.