Засідання вченої ради Інституту філології з кадрових питань

Відбулося засідання вченої ради Інституту філології, на якому були розглянуті конкурсні справи претендентів на заміщення вакантних посад.

Були обговорені і схвалені перспективні програми діяльності на 2021-2026 роки кафедри східних мов і перекладу, кафедри романської філології і порівняльно-типологічного мовознавства, кафедри української мови, кафедри світової літератури, кафедри германської філології, які представляли претенденти на заміщення вакантних посад завідувача. Акцентувалося на нових викликах освітньої та наукової діяльності, планах і проектах міжнародної співпраці, потребах освітніх колективів. Члени вченої ради одноголосно підтримали кандидатури Івана Васильовича Семеніста, Русудан Кирилевни Махачашвілі, Михайла Олексійовича Вінтоніва, Галини Володимирівни Бітківської, Анни Владиславівни Гайдаш як завідувачів відповідних структурних підрозділів для їх представлення та розгляду на Вченій раді Університету.

На засіданні було обговорено і обрано 52 претенденти наукових та науково-педагогічних працівників, на посади яких було оголошено конкурс.