Англомовна секція Ідеологія versus Художність «Літературний процес: межі толерантності»

Англомовна секція Ідеологія versus Художність

в рамках щорічної конференції

«Літературний процес: межі толерантності» (2021)

Виступили:

Анна Гайдаш, доктор філологічних наук, доцент, завідувач кафедри германської філології, Київський університет імені Бориса Грінченка, з доповіддю The borders of tolerance in representations of academic faculty in Pratsyovyty’s plays (Репрезентації академічного середовища у п’єсах В.Працьовитого)

Ірина Яковенко, доцент кафедри лінгвістики та перекладу Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат філологічних наук, доцент, на тему «Hymn for the Black Terrific» by Kiki Petrosino as Poetic Response to Racism (Поетична збірка Кікі Петросіно “Hymn for the Black Terrific” як спротив расизму)

Ірина Качур, викладач кафедри іноземних мов Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка з презентацією After the Apocalypse: the representations of in/tolerance in McCarthys The Road (Після апокаліпсису: зображення не/толерантності в романі «Дорога» Кормака Маккарті)

Михайло Пилинський, викладач кафедри германської філології Київського університету імені Бориса Грінченка з промовою Political freedom in works of Borys Humeniuk (Вияви політичної свободи у творчості Бориса Гуменюка)

Юлія Остропальченко, старший викладач кафедри германської філології Київського університету імені Бориса Грінченка з повідомленням Feminist representation of tolerance in Wendy Wasserstein's drama (Вияви толерантності у драматургії Венді Васссерштайн).

Учасники секції вели активну дискусію після оголошених доповідей та підбили підсумки по завершенню роботи секції. Тема цьогорічної конференції – межі толерантності у літературному процесі – є плідною не лише у численних репрезентаціях проаналізованих художніх текстів, а в повсякденному житті сучасної людини.

Для отримання доступу до матеріалів конференції звертайтеся за електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - завідувач кафедри германської філології.