Онлайн конкурс-фестиваль соціальних проєктів студентських груп

Напередодні  національного свята – Дня Гідності та Свободи Інститут філології провів онлайн конкурс-фестиваль соціальних проєктів студентських груп. Захід був спрямований на об’єднання соціально активної молоді для вирішення важливих для суспільства питань.

IMG 20211119 152110

У конкурсі брали участь 13 команд Інституту, які запропонували актуальні соціальні проєкти, зокрема «Learning English», «ORPHANHELP», «CALDA SOIRÉE», «Рівноправ’я між жінками та чоловіками», «GREENch EKO», «GreenFuture», «Теплі вечори», «Прихистити хвостик», «Книжкові цікавинки», «The Funny Tales», «Психічне здоров’я студентів», «Допоможи чотирилапим», «ONstudent».

До складу журі конкурсу увійшли Людмила Петрухан-Щербакова – заступник декана Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, тренер Тренінгового центру «YES», фасилітатор за програмою «Активні громадяни»; Надія Говорун – викладач кафедри германської філології Інституту філології, тренер-експерт Всеукраїнської громадської організації «Поруч»; Марія Прокопчук – доцент кафедри англійської мови та комунікації Інституту філології, член правління Міжнародної асоціації імені Януша Корчака.

Партнером конкурсу виступила Міжнародна асоціація імені Януша Корчака.

Переможцями конкурсу-фестивалю стали такі команди:

І місце – команда групи ФПб-2-21-4.0д з проєктом «Психічне здоров’я студентів»;

ІІ місце – команда групи ФІНб-1-21-4.0д з проєктом «CALDA SOIRÉE»;

ІІІ місце – команда групи ФІСб-1-21-4.0д з проєктом «Рівноправ’я між жінками та чоловіками» і команда групи ФЯб-1-21-4.0д із проєктом «ONstudent».

Вітаємо переможців і бажаємо успішної реалізації представлених проєктів!