Photo Devos Staff Week22–26 листопада 2021 року в університеті Вівес міста Куртре (Бельгія) відбувся Міжнародний викладацький тиждень International Staff Week (за підтримки програми Erasmus+ у рамках проєкту International teaching mobility). Форум мав на меті налагодити співпрацю між університетами різних куточків світу. На заході були присутні учасники з Нідерландів, Німеччини, Франції, Греції, Індії, Індонезії, Болгарії, Литви і Польщі. Інститут філології Грінченкового Університету представляла доцент кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Девос Анастасія Олександрівна.

Кожен з викладачів-учасників міжнародного викладацького тижня мав можливість представити свою наукову тему, провести лекції, семінари та воркшопи для студентів бельгійського університету, а також презентувати свої навчальні заклади, обговорити можливість подальшої співпраці.

Доцент Девос А.О. презентувала студентам 2-4 курсів міні-курс лекцій французькою мовою на тему комунікації у рекламі, а саме – стратегій і тактик маніпуляції у французькому рекламному дискурсі. Після прослуховування лекцій студенти у міні-групах створювали власні рекламні плакати і презентували їх аудиторії. Учасники міні-проєкту створили креативну практичну роботу високої якості.

Анастасії Олександрівні вдалося налагодити дружні контакти з колегами з університетів Литви, Франції та Індії, які виявили зацікавленість у співпраці з нашим університетом. Тож наразі колектив кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства обговорює більш детально стратегії та модальності майбутньої плідної співпраці.
Photo Devos Staff Week Workshop

Photo Devos Staff Week Workshop 2