Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут філології шляхом поділу та створено:

- ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ, КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА

- ФАКУЛЬТЕТ РОМАНО-ГЕРМАНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ

- ФАКУЛЬТЕТ СХІДНИХ МОВ

Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

Фестиваль першокурсників «Ось ми які!»

1 листопада 2017 року в Інституті філології відбувся фестиваль першокурсників «Ось ми які!». Свято об’єднало студентські групи першого курсу Інституту, викладачів, студентів дружніх підрозділів Університету. Завдяки креативності, таланту учасників, сучасної музики та змістовному відео, дотепних жартів, яскравих костюмів першокурсники віднайшли формулу власного успіху та подарували чимало позитивних емоцій гостям. На завершення заходу всі учасники отримали солодкі подарунки, виготовлені студентською радою власноруч. Але фінал ще попереду!

Os mu yaki1Os mu yaki2Os mu yaki3Os mu yaki4Os mu yaki5Os mu yaki6Os mu yaki7Os mu yaki8Os mu yaki9Os mu yaki zag