Загальноуніверситетський історичний квест “Київ – моя столиця”

 

28 жовтня 2017 року команда Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Грінченка провела загальноуніверситетський історичний квест “Київ – моя столиця”, у якому взяли участь представники всіх структурних підрозділів. 

У квесті взяла участь команда 1-ого курсу кафедри східних мов та перекладу Інституту філології, яка прекрасно заявила про себе!

Маршрут квесту складався із восьми точок:
1. Софіївський собор.
2. Львівська брама.
3. Михайлівський Золотоверхий собор.
4. Васильківська церква.
5. Володимирська гірка.
6. Пейзажна алея.
7. Ярославів вал.
8. Десятинна церква.

Всі учасники квесту ознайомилися з історичними місцями столиці, пригадали здобуті колись знання з історії українського середньовіччя. І головне – дізналися щось нове та гарно провели час. Квестові завдання були дуже різними, починаючи від аналітичних і закінчуючи творчими.  

Хочемо висловити подяку тим, хто долучився до розроблення та проведення цього квесту. Вітаємо нашу команду Інституту філології з прекрасною участю та переможців загальноуніверситетського квесту – команду Факультету права та міжнародних відносин, яка здобула перше місце та головний приз – кубок переможця історичного квесту “Київ – моя столиця” 2017 року!!! Націлюємось на майбутнє та готуємось здобувати перемогу для нашого Інституту філології наступного року!!!

Kvest1Kvest2Kvest3Kvest4Kvest5Kvest6Kvest8-minKvest9-minKvest10-minKvest11-minKvest7