Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут філології шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ, КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА


- ФАКУЛЬТЕТ РОМАНО-ГЕРМАНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ


- ФАКУЛЬТЕТ СХІДНИХ МОВ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Як пережити карантин і не нашкодити собі

 Психологи рекомендують:

  • Не думати і не говорити постійно про коронавірус і загалом про проблеми. Скарга послаблює імунну систему людини. Якщо вас щось турбує, спробуйте це візуалізувати на папері, а потім порвіть це.
  • Існує поняття «соціальне зараження», коли люди накручують один одного в розмові, тож говорити про коронавірус довго не варто. Намагайтесь стримувати всіх, хто починає втягувати вас у свої страхи: це теж інфекція для ваших емоцій.
  • Якщо діти через карантин залишаються вдома, складіть список ігор і важливих справ, які можуть замінити сидіння біля телевізора і комп'ютера. Доручіть місію – допомогти родині.
  • Ви отримали чудовий привід перейти на більш здорове харчування. Прибираємо солодощі, кетчуп, печиво, соки. Швидкі вуглеводи дають приплив енергії, які дитина не може використати в обмеженому просторі. І взагалі солодке послаблює організм, створює ідеальне середовище для інфекцій і грибків.
  • Не біжіть до супермаркетів робити додаткові запаси їжі. Ви наражаєтеся на ажіотажну «битву» в магазині, у якій немає необхідності.
  • Кілька хвилин приділяйте щодня концентрації на чомусь дуже приємному: красивих кольорах, спогадах, місцях ваших подорожей. Займайтесь фізкультурою. Віруси бояться сильних і позитивних людей.

Пам'ятайте: ми вже багато чого пережили, і ці труднощі теж пройдуть. Життя – це постійні зміни, стабільність перетворює людину на лінивця. Нові проблеми додають активності, з’являються нові можливості і рішення.