Рада роботодавців Інституту філології

 

Склад Ради роботодавців затверджено

Розпорядженням директора по Інституту філології

№ 2 від 20 січня 2021 року

 

№з/п

ПІБ

Науковий ступінь, вчене звання

Місце роботи, посада

 

Секція

Українська мова та література

1.       

Городенська

Катерина Григорівна,

голова Ради роботодавців

 

д. філол. н., професор

завідувач відділу граматики та наукової термінології Інституту української мови НАН України

2.       

Бондаренко

Володимир Володимирович,

співголова

 

 

заступник міського голови – секретар Київської міської ради

3.       

Литвинюк

Людмила Олександрівна,

секретар Ради роботодавців

 

к. філол. н.

учитель української мови і літератури вищої категорії гімназії № 283 м. Києва

4.       

Александрова

Галина Андріївна

 

д. філол. н., професор

провідний науковий співробітник Відділу теорії та методики біобібліографії Інституту біографічних досліджень  Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського

5.       

Беженар

Георгій Дмитрович

 

к. псих. н.

директор Слов’янської гімназії м. Києва

6.       

Бербенець

Людмила Сергіївна

 

к. філол. н.

молодший науковий співробітник відділу теорії літератури Інституту літератури імені Т. Шевченка НАН України

7.       

Літаш

Олександр Олександрович

 

 

учитель української мови і літератури школи І–ІІІ ступенів № 249 м. Києва

8.       

Неждана Неда

(Мірошниченко Надія Леонідівна)

 

к. філол. н.

керівник відділу драматургічних проєктів НЦТМ імені Леся Курбаса (м. Київ)

9.       

Плющик

Оксана Валентинівна

 

к. філол. н.,

доцент

старший науковий співробітник Інституту біографічних досліджень

Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського

10.   

Романенко

Олена Віталіївна

 

д. філол. н., професор

професор кафедри історії української літератури, теорії літератури та літературної творчості, заступник директора з науково-педагогічної роботи Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка

11.   

Хилько

Альона Анатоліївна

 

 

директор школи І–ІІІ ступенів № 249 м. Києва

12.   

Штолько

Марина Анатоліївна

 

 

завідувач науково-інформаційного відділу Інституту літератури імені Т. Шевченка НАН України

Секція

Германські мови та літератури

(переклад включно)

13.   

Павлюк

Наталія Веніамінівна,

співголова

 

к. філол. н.,

доцент

керівник центру перекладів «English Channel» (м. Київ)

14.   

Тулікова

Ілона Олександрівна

 

 

заступник директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої школи № 239 м. Києва

15.   

Харькова Ірина Сергіївна

 

 

заступник директора з навчально-виховної роботи школи І–ІІІ ступенів № 9 м. Києва

Секція

Романські мови та літератури

(переклад включно)

16.   

Плієнко

Валентина Петрівна,

співголова

 

 

заступник директора навчально-виховного комплексу № 176 ім. Мігеля де Сервантеса м. Києва

17.   

Кузьменко

Наталія Іванівна

 

 

директор спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської та італійської мов №130 імені Данте Аліг’єрі м. Києва

18.   

Преснякова

Анна Петрівна

 

 

заступник директора з іноземної мови НВК «Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів – ліцею» №20 м. Києва

Секція

Східні мови та літератури

(переклад включно)

19.   

Асадчих

Оксана Василівна,

співголова

 

д. філол. н., професор

професор кафедри мов і літератур Далекого Сходу КНУ імені Тараса Шевченка

20.   

 

Лян Ці

 

 

комерційний директор Українсько-китайської бізнес асоціації (м. Київ)

21.   

Го Хунжуй

 

заступник директора по роботі з китайськими компаніями, ТОВ «SIC Group» (м. Київ)