Лінгвістичний центр германських мов

05 жовтня 2021 року у сзш № 9 м.Києва відбулась зустріч викладача кафедри германської філології Інституту філології, Сніжани Попової з одинадцятикласниками з планом профорієнтаційної роботи кафедри.
Учні активно взяли участь у фрагменті уроку з німецької мови "Reisen bildet" ("Подорожуючи навчаємось"), ставили запитання, а також переглянули відеоролик про структуру та діяльність Інституту філології.
Як другу іноземну школярі вищезгаданої школи вивчають також німецьку, французьку або польську за вибором, тому ця зустріч була дуже цікавою та корисною для сьогоднішніх школярів, майбутніх абітурієнтів.

Звіт діяльності Лінгвістичного центру германських мов за 2020 р.

Звіт Лінгвістичного центру германських мов про роботу в 2019 р.

(ауд. 307)

Сутність роботи центру: створення іншомовного середовища, яке забезпечить:

• формування філологічних фахових компетентностей,
  • упровадження новітніх технологій та інноваційних методик;
  • сприяння професійному і особистісному саморозвитку та
  • самовдосконаленню студентів;
  • створення умов для реалізації індивідуальної освітньої траєкторії;
  • вивчення та впровадження перспективного зарубіжного досвіду.

Спеціальності: філологія (німецька, іспанська, італійська, французька, японська, китайська)

Дисципліни: «Практика усного та писемного мовлення», «Практична граматика», «Практична фонетика», «Теоретична фонетика», «Критичне читання (англійською/німецькою) мовою»

Особливості центру: створення мовної майстерні для впровадження ігрових технологій навчання іноземній мові

Форми роботи: інтерактивні (презентації результатів досліджень, евристичні бесіди, рольові ігри, дискусії, мозкові штурми, конкурси з практичними завданнями, розробка проектів, проведення творчих заходів тощо), з використанням цифрових технологій (робота з мультимедійними комп’ютерними програмами, розробка майндмепів, створення подкастів тощо), проведення тренінгів (фонетичних, граматичних).

Необхідне обладнання: дидактичні матеріали, відеоапаратура, гарнітури, якісні акустичні системи.

старт

Розмовний клуб із Маркусом Пойзером (директором німецької школи Startdeutsch)

3 жовтня 2021 об 11.00 відбудеться розмовний студентський клуб онлайн.

Тема зустрічі:
der 3.Oktober ist der Nationalfeiertag in Deutschland und ein neues Parlament
підключитися до конференціїї Zoom запрошуємо за посиланням
Ідентифікатор конференції: 812 9170 6961
Код доступу: 985139

Поточні події центру

Викладачем кафедри германськоі філології Михайлом Пилинським проведена лекція-пам'ятка щодо вшанування подій у Бабиному Яру у групі ФНб-1-21-4.0д. Під час лекції проговорилися злочини, скоєні совєтською та нацистською владою, морально-етичні причини безчинств, була прокледена стежка до сучасної російсько-української війни як логічного продовження людиноненависницької політики, а також вказано на уроки, які мають для себе засвоїти студенти та людство загалом.
Було також показане невеличке відео від Інституту національної пам'яті про Бабин Яр, де закликалось прийти та особисто вшанувати знищених режимами людей.
21
23.09.2021 викладачем кафедри германськоі філології Поповою Сніжаною було проведено онлайн-захід, присвячений Європейському дню мов зі студентами 3 курсу ФАб-2-19-4.0д на тему «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина» (Й.В.Ґете)
 IMG 9510 IMG 9511

IMG 9511 IMG 9512

Студенти групи ФНБ-1-19-4.0д на чолі з куратором Городіловою Т.М. у зв'язку з Міжнародним днем миру, який відзначається 21 вересня, під час кураторської онлайн-години говорили про значення миру і безпеки у сучасному світі, акцентували увагу на питанні Будапештського меморандуму, наразі актуальному для України.

IMG 9490IMG 9486IMG 9487IMG 9488