Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут філології шляхом поділу та створено:

- ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ, КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА

- ФАКУЛЬТЕТ РОМАНО-ГЕРМАНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ

- ФАКУЛЬТЕТ СХІДНИХ МОВ

Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

Грінченківські читання

Грінченківські читання в Київському університеті імені Бориса Грінченка щороку збирають учених з усієї України та інших держав. Метою наукової конференції незмінно залишається відкриття постаті та спадщини Бориса Грінченка – відомого всім, але, разом з тим, і незнаного.

Науковці, що вивчають архівні матеріали й опрацьовують теми, дотичні до діяльності українського подвижника, на щорічних читаннях оприлюднюють результати своїх досліджень, які виразно засвідчують ефективність конференції та перспективи цього напряму, що сягають далеко в майбутнє.

Щороку тут презентуються нові фахові праці, вагомі внески в сучасну науку, висвітлюються різні аспекти творчості Бориса Дмитровича. Проте з роками тема не вичерпується. Багатогранність і творча плідність цієї особистості гарантує: на вчених попереду чекає ще чимало відкриттів!

Щиро запрошуємо всіх охочих!