Березневі містерії

Історія конкурсу

Конкурс започаткований у 2015 році в межах соціального проєкту «З Києвом і для Києва».

Перші чотири роки у ньому брали участь виключно школярі столиці.

З 2019 року конкурс набрав чинності всеукраїнського за інформаційної підтримки Управління освіти.

bereznevi

Час проведення

Проводиться щорічно в останній тиждень березня у межах урочистостей до Дня Інституту філології.

Правила

Конкурс проходить у двох номінаціях: «Поезія» та «Проза, Драматургія». До участі у запрошуються учні 10-11 класів, які є авторами оригінальних художніх творів (віршів, поем, малої прози: оповідань, новел, казок,  п’єс ). Учнівські твори, рецензії, розвідки, публіцистичні твори до уваги не беруться. Кількість текстів від одного учасника: поезій не більше трьох, прозовий текст – один. Твори повинні бути без ілюстрацій і художнього оформлення. Не приймаються твори у співавторстві. Мова конкурсу – українська. Твори надсилає вчитель (керівник літературного угрупування) і все подальше спілкування оргкомітету відбувається саме з ним. Тексти повинні бути відредаговані учителем і не містити орфографічних помилок та стилістичних огріхів. Недбало і неграмотно написані тексти до участі в конкурсі не приймаються.  Тексти не рецензуються і не повертаються авторам.

Авторські тексти надсилаються одним файлом для кожного учасника в режимі doc версії Word 1997–2007 рр. Назва файлу має відповідати прізвищу автора (наприклад, Петренко). Основний текст рукопису необхідно друкувати через інтервал 1,5 без перенесень, 14 кеглем, шрифт – Times New Roman. У файлі спочатку необхідно розмістити заявку, а починаючи з другої сторінки – авторський твір (твори).

Контактна особа – Микола Володимирович Луцюк

Конкурс проходить у два етапи:

1. Відбірковий етап – розгляд творів компетентним журі, до складу якого входять викладачі кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства  Інституту філології  Київського університету імені Бориса Грінченка. Усі твори проходять також перевірку на плагіат.

2. Фінальний етап – визначення переможців і дипломантів конкурсу.

Результати оприлюднюються на сторінці кафедри у фейсбуці: https://www.facebook.com/kulk.if

Дипломи учасникам і подяки вчителям надсилаються в електронному вигляді протягом двох тижнів після завершення конкурсу.

Форма заявки:

Прізвище та ім’я учасника

Назва твору (творів)

Жанр твору (творів)

Назва навчального закладу

(школи, ліцею, гімназії, коледжу)

Адреса навчального закладу

Клас

Контактний телефон, e-mail учня

ПІП вчителя або керівника гуртка (студії)

Контактний телефон,e-mail учителя або керівника гуртка (студії)

Переможці конкурсу нагороджуються дипломами. Кращі твори публікуються у літературному альманасі студентської літературної творчості «Сонячне проміння».

uchasniki

Географія конкурсу 2021 рік: