Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут філології шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ, КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА


- ФАКУЛЬТЕТ РОМАНО-ГЕРМАНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ


- ФАКУЛЬТЕТ СХІДНИХ МОВ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Кафедра української мови


Drobotenko
v.drobotenko@kubg.edu.ua
Druzhenenko
r.druzhenenko@kubg.edu.ua
Rusachenko
n.rusachenko@kubg.edu.ua
Sajevuch
i.saievych@kubg.edu.ua
Aleksandrova
v.aleksandrova@kubg.edu.ua
zayets2
v.zaiets@kubg.edu.ua
Ostapchenko
o.ostapchenko@kubg.edu.ua
Radchenko
a.radchenko@kubg.edu.ua
Horokhova
t.horokhova@kubg.edu.ua
Powered by SobiPro