Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут філології шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ, КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА


- ФАКУЛЬТЕТ РОМАНО-ГЕРМАНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ


- ФАКУЛЬТЕТ СХІДНИХ МОВ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Анонси

 

(Якщо вас зацікавив захід, просимо повідомляти та звертатися за більш детальною інформацією за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Рада молодих учених гуманітарного факультету Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка запрошують на наукову кав'ярню «333 кілометри наукової доброчесності в дії», присвячену питанням академічної доброчесності в Україні та за кордоном.

 

Дата проведення – 25 лютого 2022 року о 11:20.

Дедлайн реєстрації – 24 лютого 2022 року (до 19:00).

Програма заходу і форма реєстрації: https://nupp.edu.ua/news/333-km-naukovoi-dobrochesnosti-v-dii-molodi-vcheni-zaproshuyut-do-naukovoi-kavyarni.html

 

До професійної комунікації та налагодження конструктивного науково-освітнього діалогу запрошуються студенти, аспіранти, докторанти, молоді вчені, викладачі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та Київського університету імені Бориса Грінченка.

Організатори та учасники заходу обговорять ключові теми, присвячені проблемам академічної доброчесності у освітніх закладах України та європейських країн та поділяться практичним досвідом двох університетів.

У тематичному блоці «Академічна доброчесність: досвід України та Європи» досвідом поділяться досвідчені спікери:

Анна Павельєва, кандидат філологічних наук, доцент кафедри германської філології та перекладу, гарант спеціальності 035 «Філологія» (рівень вищої освіти – бакалавр), голова Ради молодих учених гуманітарного факультету Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», член Експертної ради молодих учених Міністерства освіти і науки України;

Дана Сопова, доктор філософії, викладачка циклової комісії з педагогічної освіти, член наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка.

Цікаві виступи по темі «Популяризація академічної доброчесності: досвід Київського університету імені Бориса Грінченка та Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» презентують:

Ольга Мусіяченко, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка, заступниця декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка;

Анна Павельєва, кандидат філологічних наук, доцент кафедри германської філології та перекладу, гарант спеціальності 035 «Філологія» (рівень вищої освіти – бакалавр), голова Ради молодих учених гуманітарного факультету Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», член Експертної ради молодих учених Міністерства освіти і науки України;

Анастасія Котелевець, заступниця голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка, аспірантка спеціальності 231 «Соціальна робота кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи».

*** *** ***

Всеукраїнська науково-практична конференція: "Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації"

 

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ, АСПІРАНТИ, ДОКТОРАНТИ ТА МОЛОДІ ВЧЕНІ!
Запрошуємо вас 18−19 березня 2022 року
взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції
«ДОСЛІДЖЕННЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ: ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ»


Напрями роботи Конференції:
● Наука та освіта: утвердження академічної доброчесності та наукової етики.
● Наука та культура: збереження і популяризація історико-культурної спадщини.
● Наука та розвиток громад: соціальні проєкти з науковою ідеєю.
Онлайн-платформа проведення: буде повідомлена додатково.


Робоча мова Конференції: українська.
Для участі у Конференції (пленарному засіданні, майстер-класах і тренінгах) до 10 березня необхідно заповнити
реєстраційну форму учасника Конференції.
Для участі у Конкурсі наукових проєктів (Вимоги до участі в Конкурсі) до 28 лютого потрібно надіслати наукові
проєкти до оргкомітету Конференції (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
Розгляд наукових проєктів експертною комісією (відбірковий етап) відбудеться до 04 березня.
Результати відбіркового етапу та запрошення для представлення наукових проєктів на Конференції будуть надіслані
до 10 березня.
Презентація наукових проєктів, які пройшли відбірковий етап, відбудеться в рамках Конференції 18 березня.


Призовий фонд Конкурсу наукових проєктів за кожним напрямом: 12000 грн.
Усі учасники конференції отримають сертифікати.
Переможці конкурсу проєктів будуть нагороджені дипломами та грошовими преміями.

 

*** *** ***

 

Всеукраїнська науково-практична конференція "Сучасна філологія: теорія та практика"

 

Національна академія Служби безпеки України запрошує науково-педагогічних працівників, аспірантів, здобувачів вищої освіти та молодих учених очолюваного Вами закладу вищої освіти взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасна філологія: теорія та практика», яка відбудеться 19 квітня 2022 року у заочній формі.
Для участі в науковому заході просимо до 1 березня 2022 року (включно) надіслати матеріали конференції та анкету учасника на електронну адресу організаційного комітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..


Робоча мова конференції: українська
Форма проведення: заочна
Участь у конференції безкоштовна
Основні напрямки роботи (секції) конференції:
1. Загальне мовознавство
2. Перекладознавство
3. Мова й засоби масової комунікації
4. Міжкультурна комунікація
5. Сучасні підходи до викладання іноземних мов і перекладу

Для студентів університету Київського Університету ім. Бориса Грінченка: за бiльш детальною інформацією про участь у конфеенції звертайтесь за електронною почтою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

*** *** ***

Друга Презентація-практикум Щорічної науково-практичної конференції "Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації"

 

Шановні студенти, аспіранти, докторанти і молоді вчені! Запрошуємо Вас на практикум «Покрокова інструкція: як подати заявку на конкурс наукових проєктів» (у рамках Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації»).

Дата проведення: 17 січня 2022 року.
Час проведення: 15.00.

Посилання для приєднання на платформу Zoom: https://us06web.zoom.us/j/88192084877?pwd=QVVNU3loanQ2eElHQmN0U3MvTjB0UT09

Модераторки заходу:
Ольга Мусіяченко, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса грінченка, викладач циклової комісій суспільних дисциплін і правознавства Фахового коледжу «Універсум»;
Людмила Петрухан-Щербакова, заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук.

Під час практикуму учасники: отримають практичні поради щодо написання заявки на Конкурс наукових проєктів у рамках Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Дослідження молодих вчених від ідеї до реалізації» та можливість поспілкуватись з організаторами заходу щодо участі у Конкурсі, задати питання стосовно власних ідей проєктних заявок.

Напрями за якими можна подавати проєкти на Конкурс:

  • Наука та освіта: утвердження академічної доброчесності та наукової етики.
  • Наука та культура: збереження і популяризація історико-культурної спадщини.
  • Наука та розвиток громад: соціальні проєкти з науковою ідеєю.

Призовий фонд Конкурсу наукових проєктів за кожним напрямом становить 12000 грн.

Просимо учасників практикуму «Покрокова інструкція: як подати заявку на конкурс наукових проєктів» попередньо ознайомитися з інформаційним листом Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації» (https://kubg.edu.ua/images/stories/Departaments/Anonces/2021/03_18-19_2022konferents_Infolyst.pdf) та вимогами до Конкурсу наукових проєктів, за можливості роздрукувати, а також поміркувати над ідеями власного проєкту (але якщо ідей все ж немає, це не заважає Вам взяти участь у заході).