Анонси

2020-2021 н.р.

Наукове товариство Університету Грінченка запрошує долучитися до роботи щорічної Всеукраїнської науково-практичної конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації».

Діяльність конференції поділятиметься за чотирма напрямами
• Наука та освіта: утвердження академічної доброчесності та наукової етики.
• Наука та культура: збереження та популяризація історико-культурної спадщини.
• Наука та розвиток громад: соціальні проєкти з науковою ідеєю.
• Наука та ІТ: інформаційна грамотність в умовах становлення мережевого суспільства.

Відповідно до цих тем будуть оголошені доповіді організаторів, проводитимуться майстер-класи й конкурс проєктів.

А 20 березня учасники конференції матимуть змогу долучитися до екскурсії «Поділ у творах Нечуя-Левицького: від Академії до Кожум'як» від Бюро театралізованих екскурсій. Подія відбуватиметься в онлайн і офлайн форматах.

​​​​У межах Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції відбудеться серія майстер-класів. Детальніше про спікерів і тематику — у формах для реєстрації

Реєстрація триває до 14 березня включно. Радимо поквапитися!photo5928268072643308456

***

Вебінар "Дотримання норм академічної доброчесності під час виконання наукового дослідження"

Шановні студенти, аспіранти! Запрошуємо до участі в онлайн-вебінарі "Дотримання норм академічної доброчесності під час виконання наукового дослідження", організованому молодими вченими нашого інституту за підтримки Наукового Товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Університету. Метою вебінару є підготовка студентів випускових курсів до написання наукового дослідження з дотриманням норм академічної доброчесності. У ході заходу Федорова А.О., Стрельченко К.С., Гілевич А.В. висвітлюватимуть зокрема такі питання, як: -механізми опрацювання фахової літератури з дотриманням норм академічної доброчесності; - оформлення цитат, покликань на першоджерела та списку джерел; - студентський/ аспірантський досвід перевірки роботи на анти плагіат. Всім студентам випускних курсів інформація буде актуальною, тому запрошуємо до участі за покликанням https://meet.google.com/bmo-sbpx-jez

Дата: 30 вересня 2020 року

 

 

Час: 10:30

 

2019-2020 н.р.

 

Фестиваль міжнародного кіно та короткометражних фільмів "GrinchShort"

Наукове товариство ІФ запрошує до участі у тижні кінофестивалю корометражок "GrinchShort" в Інституті філології присвячений 70й річниці міжнародного КФ Берлінаре 2020. У програмі заходу перегляд еталонного фільму країни мовою оригіналу відомих режисерів по філологіям. Перед фільмом передбачена коротка оповідь-презентація про вклад режисера в кінематограф. Дні американського, австралійського кіно передбачено проводити виключно англійською мовою. Слідкуйте за оновленням події та оголошенням місця проведення заходу та демонстрації короткометражок. Модератором заходу виступає натхненна заступниця голови НТ ІФ Джиджора Ніна

постер2-1

 

 

Науковий воркшоп «Загальна схема наукового дослідження: пишемо тези на конференцію»

yak-napisati-tezi

 

Давно плануєте взятися за наукову статтю, але не знаєте з якого боку підійти до дослідження? Давайте розпочнемо з маленького, разом із членами Наукового товариства ІФ вже 18 лютого, спробуємо розібрати схему написання наукових тез на філологічну конференцію. Будуть підніматися питання організації і планування науковго дослідження, характеристики джерел, огляду філологічних конференцій, вимог до написання тез. Всі учасники не залишаться без домашнього завдання! Буде корисно студентам 3-5 курсів, які на порозі своїх наукових звершень! 

Дата: 18 лютого 2020 року

Час: 15:00

Місце: 215 ауд

Наукові чаювання з НТ ІФ

Наукові чаювання ІФ лютий

Наукове товариство Інституту філології вітає студентів-грінченківців із початком ІІ семестру навчання! Запрошуємо всіх охочих до наукових чаювань разом з членами НТ ІФ у першу п'ятницю навчального тижня - 07 лютого 2020 року. У ході заходу заплановано дискусію щодо пошуків мотивації до навчання, позбавлення лінощів, організації простору та часу, а також перегляд відео-тренінгу «

.be" target="_blank" rel="noopener">Майстер навчання» керівника академії над-досягнень Іцхака Пінтосевіча

Майстер-клас «Нова редакція українського правопису: основні зміни та доповнення» до дня української мови

pravopys

 

Центр культури української мови спільно з Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Грінченка організовують майстер-клас «Нова редакція українського правопису: основні зміни та доповнення»

На майстер-класі Ви матимете змогу дізнатися про останні зміни в сучасному українському правописі, проаналізувати основні іновації в сучасній українській літературній мові, повправлятися у правильному написанні, вживанні форм слів відповідно до нововведень.

Дата: 08.11.2019 року
Час: 13:30 - 15:30
Місце проведення: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка 13б, ауд.209

Чекаємо усіх охочих на майстер-клас за попередньою реєстрацією за посиланням:
https://forms.gle/8VNkRqwdufdNHAJx7

Тренери майстер-класу:
Караман Ольга Володимирівна, кандидат педагогічних наук, професор кафедри української мови Інституту філології Університету Грінченка,
Дроботенко Валентина Юріївна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Інституту філології Університету Грінченка,
Тетяна Горохова, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри української мови Інституту філології Університету Грінченка.

 Comic Fest KUBG –  фестиваль японської поп-культури в Університеті Грінченка

Шановні студенти-грінченківці та поціновувачі японської масової культури! Наукове товариство Інституту філології та кафедра східних мов і перекладу запрошують всіх охочих долучитися до Comic Fest KUBG – фестивалю японської поп-культури в Університеті Грінченка, який відбудеться 22 листопада з 13:30 в 312 ауд. за адресою м. Київ, вул. М. Тимошенка 13 Б, Корпус 1 КУБГ.

 

У програмі заходу презентаційні проекти студентів японської філології, які розкриють нам естетику та супер силу японської массової культури - аніме, манга, кіно, ігри, музика. Шоу косплеєрів (!), музичні та творчі таланти молоді, запрошені спікери з NinFan.UA та SEIJ-T » AniTube. В якості розваг вас чекають настільні ігри, фейс-арт хною, майстер клас з малювання манги та багато цікавого. Всім учасникам проектів гарантавано сертифікати.

Приходьте і пориньте у світ японської поп-культури!

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/Xmi5NVoupHkrLEEV7 

0lycelkxu91y

 

Чи може наука сформувати підприємницьку компетентність?

 

15 жовтня об 11:50 відбудеться Рада НТ ІФ з питань планування діяльності на 2019-2020 навчальний рік. Також,  по завершенню обговорень робочих питань, запрошуємо актив НТ ІФ до дискусії на тему Чи може наука сформувати підприємницьку компетентність? Долучайтеся і висловіть свою думку!

скачанные файлы

  Промоція Наукового Товариства Інституту філології  «Наука – це цікаво!»

Шановні студенти, магістранти, аспіранти! Запрошуємо Вас 04 жовтня о 13.40 завітати на промоцію НТ ІФ "Наука - це цікаво!". У ході заходу передбачено заслухати виступ Голови НТ ІФ Гілевич А.В. про діяльність НТ в стінах інституту, про наукову складову навчального процесу в Університеті Грінченка, звітування за 2018-2019 н.р. До виступу долучатимуться активні студенти інституту, які розкажуть про свій досвід участі в заходах НТ, а також чим їх приваблює наука і що з нею робити? Всіх бажаючих приймати участь у діяльності НТ запрошуємо до членства та активу! Завітайте на знайомство і Ви повірите, що наука - це цікаво!

2018-2019 н.р.

Міжнародні програми обміну: досвід 

В наш час система освіти ставить перед нами багато викликів, але водночас і дає багато шансів –  спостерігати як світ може стати маленьким та осяжним, навчитися іноземному досвіду, поділитися своїм знанням. Завдяки програмам мобільності ми – викладачі та студенти – не тільки підвищуємо кваліфікацію, ми знайомимося зі світом та представляємо себе і свій Університет. Долучайтеся 13 листопада 2018 року до Круглого столу мотиваційної лінійки «Міжнародні програми обміну: досвід участі викладачів та студентів Університету в міжнародних проектах»У ході заходу заслухаємо викладачів та студентів нашого Університету, які поділяться своїм досвідом. Так, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри східних мов і перекладу Щербаков Я. І. розповість про досвід культурного обміну в Пекіні, кандидат філологічних наукнаук, доцент кафедри германської філології Гайдаш А.В. - про участь в программі стажування від Еразмус+, студентка італійської філології К. Кононенко поділиться досвідом навчання в Італії за програмою Еразмус+, а П. Зінченко - про літню школу в Німеччині, та багато інших доповідачів. Заряджайтеся енергією та враженнями наших спікерів та можливо наступного разу ми почуємо і Ваш власний досвід участі у програмах академічної мобільності.

anonsmobility

Ознайомтеся з програмою заходу!

prog1m prog2m

 

Ласкаво просимо у світ японської анімації!

Запрошуємо всіх бажаючих 9 листопада 2018 року відвідати студентський проект-презентація «Ласкаво просимо у світ японської анімації: Знайомство з сучасним трендом світової поп-культури Аніме та Манга». 

Захід відбудеться в 312 аудиторії, початок о 13:40.
 
Anons

 

 Ознайомтеся з програмою заходу, приходьте на проект та пориньте разом з нами в дивовижний світ аніме і манги!
prog1 prog2